Mówią o mnie, że jestem optymistą. Tak, kieruje uwagę na pozytywy w życiu, ale mam też dystans do otaczającej mnie rzeczywistości. Lubię wyzwania. Uwielbiam filmy, szczególnie, kryminały. Kocham pływać, biegać, ruszać się. Jestem Instruktorem Pływania. Głęboko pasjonuje mnie żeglarstwo za poczucie swobody, wolności, dynamikę.

Zawodowo jestem strażakiem. Akcje ratowniczo -gaśnicze to moje główne zadanie podczas służby. Poza pracą realizowałem również treningi i szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej dla firm.

Prowadzę blog, w którym opisuje świat i styl życia otoczony tematem relacji, ratownictwa, sportu. Dowiesz się, że ogień jest istotną przeszkodą tylko wtedy, gdy stoi na drodze do celu. Kiedy jesteś tego świadomy, będziesz działał skuteczniej na poziomie emocji, decyzji, czy relacji.

W moich tekstach znajdują się wskazówki, które mogą pomóc poprawić jakośc życia. Nie jest to jednak żadna forma rekomendacji i osoby wykorzystujące informacje opisane na blogu robią to wyłącznie na swoją własną odpowiedzialność.
Nie twierdzę, że to, co piszę, jest jakąś regułą. To po prostu mój sposób na życie, który wciąż eksploruję i poznaję.

Treści na moim blogu nie są oficjalnym stanowiskiem firmy, dla której pracuje, a są wyłącznie moją subiektywną opinią.

Witaj na moim pokładzie!

 

tło2

Skontaktuj się ze mną pisząc na adres :

tom@tomaszkijowski.pl

Social Media